Promocja płacąc abonament z góry za 6 miesięcy 1 miesiąc gratis (7 miesięcy w cenie 6-ciu)
Telewizja cyfrowa PDF Drukuj Email

Zestaw od odbioru kanałów z nowej oferty telewizji na kartę. W zestawie są satelitarny odbiornik cyfrowy TechniSAT S2-CD + karta kodowa w Conax z opłaconym 3-miesięcznym pakietem płatnym TNK. 5 kanałów - TVP1, TVP2, TVN, TVN7 i Religia.tv, dodatkowo z astry TV TRWAM. Z dniem 29.06.2009r. do oferty programowej Telewizji na kartę zostaje włączony kanał Discovery Channel.

tvnakarte

BEZ OPŁAT:

logo_tvnlogo_tvn7lovo_tvp1logo_tvp2logo_reli

 

 

Przedstawiamy Państwu nowy produkt w naszej ofercie telewizję na kartę HD, która łączy ze sobą prostotę telewizji na kartę z zaawansowaniem technologicznym i programowym telewizji nowej generacji n.

Oferta programowa nowego produktu została podzielona na dwa pakiety – Pakiet Domowy HD oraz Pakiet Domowy HD Premium.

W składzie Pakietu Domowego HD znajdziemy aż 25 kanałów o profilu rodzinnym, pakiet łączy w sobie kanały rozrywkowe, edukacyjne, sportowe, a także filmowe  i informacyjne. Użytkownik pakietu uzyskuje również dostęp do setek kanałów FTA (m.in. TVP Polonia, TVP Kultura, TV Silesia, VIVA, 4FunTV). Koszt miesięcznego doładowania Pakietu Domowego HD to 19,90.

Pakiet Domowy HD Premium również w kwocie miesięcznej 19,90 to dostęp aż do 10 kanałów HD, na których Widz może obejrzeć m.in. spotkania tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej czy najlepsze filmy z wytwórni Hollywood na kanale MGM HD. Dużą zaletą pakietu jest kanał Premium Filmbox HD, który dotychczas był dostępny za dodatkową opłatą!


Kanały niekodowane (FTA) i cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T)* -Kilkaset bezpłatnych kanałów telewizyjnych i radiowych z całego świata dla użytkowników TNK HD. Kanały polskojęzyczne m. in.: TVP Kultura, TVP Polonia, TV Silesia, Edusat, TV Puls, TV Biznes, VIVA, 4 FUN TV i wiele wiele innych.

*Kanały DVB-T będą dostępne tylko i wyłącznie po podłączeniu dekodera do anteny satelitarnej i do anteny naziemnej. Kanały DVB-T dostępne w wybranych regionach kraju. Aktualny zasięg na stronie www.uke.gov.pl

Cyfrowy Dom oraz Blue Finance nie ponosi odpowiedzialności za czasową niedostępność, złą jakość nadawania bądź całkowite usunięcie z oferty kanałów FTA i DVB-T.
Sporym osiągnięciem jest również nowoczesny dekoder HD z wysoką technologią. Dekoder jest znacznie mniejszego rozmiaru i będzie posiadał zaawansowane EPG, dostęp do Portalu, stacji radiowych czy wbudowany DVB-T, pozwalający na odbiór programów telewizji naziemnej oraz funkcję PVR-Ready, która umożliwi nagrywanie programów na zewnętrzny twardy dysk podłączony do dekodera za pośrednictwem złącza USB. 

        

             likefb

WYSZUKIWARKA

  

Business Partner Insignia   
ms aer 
ratysantander