Promocja płacąc abonament z góry za 6 miesięcy 1 miesiąc gratis (7 miesięcy w cenie 6-ciu)
Aktualności


Tropem Brzózańskiego Wilka PDF Drukuj Email

pierwszy sponsorMiło nam poinformować, że nasza firma została pierwszym sponsorem BIEGU TROPEM BRZÓZAŃSKIEGO WILKA. Ufundowaliśmy nagrody w postaci dwóch bonów zakupowych o wartości 800zł (oczywiście na zakupy w naszym sklepie). Bony zostaną przydzie

lone za zajęcie I miejsca w generalnej klasyfikacji kobiet i mężczyzn biegu. Gorąco zachęcamy do zapisów na bieg. Więcej informacji na stronie www.tropemwilka.pl 

tropem wilka

 
Nowa Promocja Internet za DARMO! PDF Drukuj Email

promocja internet

 
Kalendarze 2015 PDF Drukuj Email

    Zapraszamy po kalendarze na rok 2015. Każdy zakup premiujemy kalendarzem. Do wyboru 2 wersje widoki z Brzózy Królewskiej oraz wersja tzw. do garażu ;) .

   

 
Piknik Rodzinny – Święto Zespołu Szkół w Brzózie Królewskiej - 1.06.2014 PDF Drukuj Email

   Dyrekcja Zespołu Szkół w Brzózie Królewskiej, Wójt Gminy Leżajsk, Gminny Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzóza Królewska zapraszają mieszkańców 1 czerwca br. (niedziela) od godz. 14:00 na „Piknik Rodzinny – Święto Zespołu Szkół", który odbędzie się na terenie szkoły.

Program pikniku:
• Występy zespołów szkolnych
• Mecz piłki nożnej (samorządowcy – rodzice uczniów ZS)
• Gry i zabawy dla dzieci (poprowadzi „Dj Irek")
• Występy zespołów muzyczno – wokalnych z Brzózy Królewskiej

Do dyspozycji uczestników będzie plac zabaw dla dzieci (zjeżdżalnie, trampoliny, huśtawki).

Więcej…
 
TECH SHOW GIEDLAROWA PDF Drukuj Email

   W imieniu organizatorów zapraszamy w dniach 30-31.05.2014 na stadion w Giedlarowej na wystawę sprzętu budowlanego, rolniczego, pomiarowego, prezentację usług oraz konsultację ze specjalistami. W wystawie będą brały udział takie firmy jak: Metabo, Bosch, Buderus, Flex, Topcon, Bobcat, Komatsu, Lange Łukaszuk, Deutz Fahr, MultiOne i wiele innych.

Bądź z nami i zapoznaj się nowoczesnymi rozwiązaniami w dziedzinie budownictwa, rolnictwa i sprzętu pomiarowego. Dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z naszej oferty i nowoczesnych technologii przewidziane są konkury z nagrodami.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 12

        

             likefb

WYSZUKIWARKA

  

Business Partner Insignia   
ms aer 
ratysantander