Promocja płacąc abonament z góry za 6 miesięcy 1 miesiąc gratis (7 miesięcy w cenie 6-ciu)
Aktualności


JEST W ORKIESTRACH DĘTYCH JAKAŚ SIŁA… PDF Drukuj Email

 

W niedzielę 14 sierpnia Brzóza Królewska rozbrzmiewała marszowym rytmem. Gala Orkiestr Dętych – inicjatywa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Brzóza Królewska - zainteresowała nie tylko wytrawnych koneserów.

 

Więcej…
 
Bezpieczne wakacje 2011 - Bezpieczny powrót do szkoły, Koncert zespołu FEEL PDF Drukuj Email
Bezpieczne wakacje 2011 - Bezpieczny powrót do szkołyCo roku podczas wakacji na polskich drogach, w akwenach wodnych Co roku podczas wakacji na polskich drogach, w akwenach wodnych i górach giną dzieci. Statystyki są przerażające. 27 sierpnia w Leżajsku na błoniach za Klasztorem oo. Bernardynów odbędzie się kolejna odsłona akcji społecznej „Bezpieczne Wakacje” prowadzonej przez Euroregionalne Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno – Gospodarczych. Głównym założeniem pikników rodzinnych organizowanych w ramach imprezy jest promowanie bezpieczeństwa dzieci w trakcie beztroskich zabaw oraz w ich drodze do domu i do szkoły.
Więcej…
 
Gala Orkiestr Dętych - 14 sierpnia 2011 PDF Drukuj Email

                                           


 
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ OLDBOJÓW PDF Drukuj Email
                                              
 
Wielka mobilizacja GŁOSUJEMY !!! PDF Drukuj Email

Firma NIVEA z okazji swoich setnych urodzin zorganizowała konkurs na „100 placów zabaw na 100 lat NIVEA”. Celem projektu jest budowa przez firmę NIVEA placu zabaw czyli sfinansowanie zakupu i montażu urządzeń na terenie przygotowanym i przekazanym przez gminę. Gotowe obiekty staną się własnością gminy. Nasza Gmina przystąpiła do tego konkursu, zgłaszając miejsce przy zalewie w Brzózie Królewskiej. Konkurs rozpoczyna się 06.06.2011r. trwa do 31.10.2011r., a jego pierwszym etapem jest otwarte głosowanie internetowe lokalnej społeczności. Będzie ono miało znaczący wpływ na to czy nasza gmina zostanie wyłoniona w tym konkursie. Dlatego bardzo prosimy aby każda osoba, która popiera ten pomysł zalogowała się na stronie www.NIVEA.pl i zagłosowała. Każdy może głosować 1 raz dziennie. Bardzo prosimy o wsparcie tego projektu dla dobra najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Link bezpośredni do rejestracji tutaj. Plakat promujący akcję znajduje się tutaj

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 12

        

             likefb

WYSZUKIWARKA

  

Business Partner Insignia   
ms aer 
ratysantander