Promocja płacąc abonament z góry za 6 miesięcy 1 miesiąc gratis (7 miesięcy w cenie 6-ciu)
Aktualności


Zapraszamy na Święto Pieczonego Ziemniaka 2013 PDF Drukuj Email

                    ziemniak plakat

 
Oprogramowanie INSERT GT PDF Drukuj Email

Polecamy Państwu najpopularniejsze w Polsce programy dla małych firm. Bogata funkcjonalność, intuicyjność obsługi, konkurencyjne ceny - to niepodważalne atuty oprogramowania Insertu. Małe i średnie przedsiębiorstwa, poszukujące skutecznych i niezawodnych narzędzi wspomagających pracę działu handlowego, z pewnością znajdą coś dla siebie wśród produktów firmy InsERT. Proponujemy bowiem całą gamę programów, różniących się zastosowaniem, wymaganiami i możliwościami oraz ceną - od najprostszych systemów ułatwiających wystawianie faktur aż po zintegrowany pakiet programów wspomagających zarządzanie sprzedażą i magazynami. Programy są uniwersalne i elastyczne, a ich obsługa jest prosta i intuicyjna. Promocja do każdej szt. zakupionego programu firmy insert dokładamy Pendrive 8 GB za 1 zł.

Więcej…
 
Cyfrowa Telewizja Naziemna ! PDF Drukuj Email

Wielkimi krokami zbliża się koniec naziemnej telewizji analogowej. Zastąpienie dotychczasowej emisji telewizji analogowej nastąpi poprzez wdrożenie naziemnej telewizji cyfrowej, którą można odbierać już w Brzózie. Jakie będą konsekwencje wyłączenia nadajników telewizji analogowej?

Więcej…
 
Mecz ekstraklasy kobiet tenisa stołowego w Brzózie Królewskiej–12.01.2013 PDF Drukuj Email
2013_01_12_mecz_tenisa_stolowego_mZapraszamy na mecz ekstraklasy kobiet tenisa stołowego pomiędzy KTS ZAMEK-OWG Tarnobrzeg a KS „SPÓJNIA" Warszawa. Będzie to pierwszy mecz rundy rewanżowej, który tak jak przed dwoma laty zostanie rozegrany gościnnie w Brzózie Królewskiej. Konfrontacja obu drużyn odbędzie się o godzinie 16:00 w sobotę 12 stycznia 2013 w hali sportowej Zespołu Szkół w Brzózie Królewskiej – WSTĘP WOLNY
 
Wspieramy Galę Orkiestr Dętych 2012 PDF Drukuj Email

W najbliższą niedzielę - 12 sierpnia o godzinie 13.30 w Parku Wiejskim w Brzózie Królewskiej rozpocznie się Gala Orkiestr Dętych z regionu Podkarpacia i Lubelszczyzny.

Tegoroczny przegląd uświetnią występy  ośmiu orkiestr reprezentujących takie  miejscowości jak Brzóza Królewska, Niedrzwica Kościelna, Aleksandrów, Biszcza, Grodzisko Dolne, Kuryłówka i Tryńcza. Występy zespołów oceniane będą przez specjalnie do tego celu powołaną komisję artystyczną.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 12

        

             likefb

WYSZUKIWARKA

  

Business Partner Insignia   
ms aer 
ratysantander