Promocja płacąc abonament z góry za 6 miesięcy 1 miesiąc gratis (7 miesięcy w cenie 6-ciu)
Aktualności


TECH SHOW GIEDLAROWA PDF Drukuj Email

   W imieniu organizatorów zapraszamy w dniach 30-31.05.2014 na stadion w Giedlarowej na wystawę sprzętu budowlanego, rolniczego, pomiarowego, prezentację usług oraz konsultację ze specjalistami. W wystawie będą brały udział takie firmy jak: Metabo, Bosch, Buderus, Flex, Topcon, Bobcat, Komatsu, Lange Łukaszuk, Deutz Fahr, MultiOne i wiele innych.

Bądź z nami i zapoznaj się nowoczesnymi rozwiązaniami w dziedzinie budownictwa, rolnictwa i sprzętu pomiarowego. Dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z naszej oferty i nowoczesnych technologii przewidziane są konkury z nagrodami.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
BIURO USŁUG PŁATNICZYCH PDF Drukuj Email

biurouslugplatniczych

U NAS NAJTANIEJ OPŁACISZ SWOJE RACHUNKI: GAZ, PRĄD, WODA, ŚMIECIE, ZUS, PODATKI, CZYNSZ, TV CYFROWA, ABONAMENTY, SPŁATA KREDYTÓW I WSZYSTKIE INNE OPŁATY !!!  ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA USŁUG PŁATNICZYCH.

 
Nowe kanały DVB-T od 15 lutego PDF Drukuj Email

dominnet tvp abc tv trwam

Informujemy, że od 15 lutego 2014 pojawią się nowe kanały wyłonione w konkursie: TV Trwam i TVP ABC (kanał dla dzieci i młodzieży). Zapraszamy do Naszego sklepu zapewniamy fachową pomoc w instalacji i doborze sprzętu.

Więcej…
 
NOWY 2014 ROK PDF Drukuj Email

ognienewDziś tj. 31.12.2013 o godz. 00:00 zapraszamy na pokaz sztucznych ogni. Pokaz będzie najlepiej widoczny patrząc w kierunku Firmy „DOMINNET”. Jednocześnie wszystkim życzymy szczęścia, zdrowia i radości w nadchodzącym NOWYM 2014 ROKU. Życzymy także spełnienia wszystkich marzeń – tych marzeń, które tkwią w myślach i wypowiedzianych tylko w zaciszu rodziny i przyjaciół oraz tych marzeń, o których już głośno, a które wkrótce pojawią się na ustach wszystkich mieszkańców regionu. Niechaj Wasze pragnienia i marzenia w Nowym 2014 Roku staną się rzeczywistością, bowiem od ich spełnienia zależy przyszłość Wasza i Waszych Rodzin oraz naszej „małej Ojczyzny”.

 

Pełnych radości i pokoju Świąt Bożego Narodzenia oraz wiele pomyślności w Nadchodzącym Nowym Roku
życzy firma „DOMINNET”

mikolaj

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 12

        

             likefb

WYSZUKIWARKA

  

Business Partner Insignia   
ms aer 
ratysantander